Hakkımızda

--------

PLEKSİ PLAKALIK FİRMASI OLARAK PLAKALIK SEKTÖRÜNE GİRDİĞİMİZ GÜNDEN BU YANA GEREK FARKLI TASARIMLARIMIZ GEREK KALİTEMİZ GEREKSE MALIMIZIN ARKASINDA DURMAMIZ NEDENİ İLE HER ZAMAN TERCİH EDİLEN VE TAKLİT EDİLEN FİRMA OLMAYI BAŞARDIK.

 

ÇIKINTILI PLAKALIK OLARAK TABİR ETTİĞİMİZ AŞAĞI DOĞRU YAZI KARAKTERİNİ BÜYÜLTEREK FARKIMIZI ORTAYA KOYDUK SONRASINDA PATLADI GİTTİ.

GEREK EL YAZISI GEREKSE SIRA DIŞI FONTLARIMIZLA PLAKALIK SEKTÖRÜNE FARKLI TASARIMLARIMIZLA YENİLİKLER KATTIK. HATTA RAKİPLERİMİZ BİZİM RESİMLERİMİZLE SATIŞ YAPMAYA KALKTILAR.

BÖYLELİKLE SİZ ARAÇLARINI SEVEN KİŞİLERİ MİKROGAMMA FONTUNDAN KURTARMIŞ OLDUK.

BİR ÇOK PLAKACIYA SADECE YAZMAK İSTEDİĞİNİZ YAZIYI VE ADRESİNİZİ YAZIP PLAKANIZIN NE TÜR NASIL BİŞEY GELECEĞİNİ HAYAL EDERKEN BİZ WATSHAPP ÜZERİNDEN ALTERNATİFLİ TASARIMINI YAPIP SİZİN İÇİNİZE SİNEN TASARIMIN ONAYINI ALIP FARKIMIZI ORTAYA KOYDUK.

BÖYLELİKLE ÇEŞİTLİ SÜPRİZLERLE KARŞILAŞMAMIŞ OLDUNUZ. 

BİR DİĞER KONU İSE HER DAİM MALIMIZIN ARKASINDA DURDUK. KARGO ŞİRKETLERİ ŞAHSIMIZA AİT BİR FİRMA OLMADIĞI İÇİN ÜRÜNE BİZİM KADAR ÖZVERİLİ DAVRANMAYABİLDİ. KARGODA KIRILABİLEN ÜRÜNLERİMİZİ TEK BİR SORU SORMADAN BİLE ÜCRETSİZ KARGO OLARAK YENİDEN GÖNDERDİK.